Seobil Seo Ajansı2021-01-21T23:40:34+00:00

Seobil SEO Ajansı

Arama sonuçları içindeki başarı tüm işletmelerin beklentileri olurken, SEO Ajansı olarak bu başarılar işimizin en güzel tanımıdır.
Seobil SEO ajansı olarak amacımız sadece web sitelerini üst sıralara çıkarmakla sınırlı değildir.
İş yaptığımız web sitelerini daha yararlı ve kullanılabilir hale getiriyoruz.

Günümüz dünyasında dijital pazarlamada en önemli reklamcılık hizmetlerinden bir tanesi olan SEO: Google, Yandex ve bing gibi arama sonuçlarında iyi sıralama almasını sağlıyoruz.

Bunları sadece kaliteli içerik, nitelikli paylaşımlar ve kullanıcıların aramaları doğrultusunda hizmet vererek yapıyoruz dersek! tam söylemiş olmayız.

Öncelikle her şeyin başında, altını çizerek söylüyoruz merak geliyor. Ateşi yaktıran insanın bilinmeyene olan merakıdır. Çok meraklı bir ekibe sahibiz, sürekli araştırıyor, kurcalıyor ve yayınlıyoruz. Bilimsel ve deneysel süreçlerde test ettikten sonra tabii…

Sıralama kazanma şu anda bir sanat, gelecekte efsane olacağı kesin gözüyle bakmaktayız. Geleceğe bir yolculuğa çıkmadan önce geçmişten ders alarak en iyi çalışmaları, plan ve stratejileri şirket olarak geliştiriyoruz. Bizim nerede duracağımızı nerede koşacağımızı bize en iyi şekilde öğreten geçmişten aldığımız dersler olmaktadır.

Arama motoru optimizasyonu hizmeti veren Seobil ayrıca daha iyi nasıl olur? diye sorulara cevap ararken rakip firmaları birer birer geride bırakıyor. Arama motorları daha iyi sonuç sunması için tüm arama motoru markaları ortak kararı SEO’yu desteklemektir.

SEO’ya bakış açınızı değiştirmeden önce sormanız gereken birkaç soru hatırlatalım;

Bu sorulara yanıt bulmak, ender iyi bir SEO'ya sahip olmak için en iyi teknik çalışmaları yapan etkili bir ajansa ihtiyaç olduğunun farkındayız demektir. SEO, İşletmelere Web sitesini görünür kılar ve doğal trafiği artırarak tanıtımını yapar, ticari faaliyetleri geliştirir, müşteri portföyünü genişletmesini sağlar.

Hızlı Erişim

İletişim Bilgileri

İstanbul'dan Tüm Türkiye'ye En iyi Hizmeti, Seobil SEO Ajansı Farkı ile Bul

Phone: 0 212 643 28 53

Mobile: 0 551 384 12 16

Web: Seobil

Özgün İçerik Hazır

Firmanızın sitesini oluşturan en önemli SEO unsuru, özgün içeriklere sahip olmaktır. İçerikler; yazılar, görseller, videolar gibi kapsamlı olarak karşımıza çıkmaktadır. İçeriklerin ziyaretçi çekmesi ve iyi sıra alması için SEO uyumlu olması temel bir esastır. Hedef kitle ve odak anahtar kelime kullanım oranları hassasiyetle kurgulanmalıdır. Kaliteli üretilmiş içerikler, ziyaretçiler tarafından ilgi ile takip edilmektedir. Kaliteli içerikleri nasıl üretileceğini çok iyi biliyoruz. Seobil SEO ajansı ile Özgün çalışmalara imza atmak için bizimle irtibata geçmenizi istiyoruz. En iyi sonuçları doğru almak için güvenilir bir stratejisi olan SEO Ajansı bulma vakti gelmedi mi? SEO’da Seobil SEO Ajansı; doğru stratejileri iyi belirleyip, en kalıcı yöntemler ile markanıza değer katıyor, Kesin çözümler ile sektör rekabetinde firmanıza güçlü bir pozisyon sağlıyor.

İçerik Pazarlaması

Organik Trafik Artış

Arama sonuçlarında (SERP), başarılı sıralama almak siteye gelen ziyaretçi sayısı için çok önemlidir. Firma sitesine ne kadar fazla ziyaretçi gelirse, sitenin kullanıcılar ve arama motorları tarafından saygınlığı ve güvenilirliği artmaktadır. Web sonuçlarıyla ilintili olan bağlantı kanalı doğru anahtar kelime kullanımı şirket siteleri için önemlidir. İşletme web sayfasına gelen trafik, anahtar kelimelerin karşılığı olarak arama sonuçlarında, SEM dışındaki kanallardan gelen trafik organik olarak kazandığınız anlamına gelmektedir. Organik trafiğin yüksek olması için site içi anahtar kelimelerin sıralaması 1-10 arasında yer alması çok önemlidir. Yüksek sıralama kazanmak için doğru metot ve çalışma yöntemleri kullanan bir ajans ile başarıyı bulabilirsiniz. Seobil SEO Ajansı tam bu noktada sizlere yardımcı olmaktadır.

SEO Hizmetleri

Marka Değeri Yükselt

İyi bir Firma web sitesi, organik trafik değeri ile bir çok getiriyi kazanacaktır. Bu getiriler arasında en kıymetli olan marka değerini artırmaktır. Dijital pazarlamada Markalaşma, rakipler ile işletmeniz arasında ayırt edilebilecek bir farkla daha iyi konuma da yer almayı sağlar. Bir çok anahtar kelimede, iyi sıralama almak web de otorite sağlamaya ve marka isminin dijital reklamı başarılı olacaktır. Markanızın değerinin artması arama hacimlerinde anahtar kelime ile değil sitenizin adıyla size ulaşmasına olanak tanımaktadır. Günümüzün en iyi pazarlama aracı SEO, kurumsal firmalar ve işletmeler marka değerini arttırmaya yönelik çalışmalara dijital ajanslar hız vermektedir.

Seobil SEO ajansı ile markanızı zirveye taşıyoruz, biz hazırız ya siz?

Dijital Pazarlama
seobil seo ajansı

Firmaların Ajansımıza En çok Sorduğu Sorular

Seobil SEO Ajansı Ne Yapar, Nasıl üst Sıralara Çıkarır?2020-10-04T22:05:07+00:00

SERP içinde doğal, organik üst sırada yer almak için gereken çalışmalar güvenli teknikler kullanan Seobil sağlarSayfaların kullanıcı için daha yararlı gelişen okunabilir bir duruma getiriyoruz. Web sonuçlarında en üst sırada yer alması, rakip sitelerin üstüne çıkmayı sağlayan teknik analizleri Seobil yapıyor. Seobil, optimizasyon kurallarını iyi bir kullanıcı deneyimine uygun yöntemleri göz önünde bulundurarak kullanır. Kalıcı bir sıra için müşteri sitelerine uygular, yönlendirir ve tavsiye eder. Google algoritma güncelleme sonrası nasıl verimli çalışmaları, güncelleme tavsiyeleri, mimari yapı ve SEO dostu bir site yapısına kadar en iyi uyarlama için tüm detaylarda Seobil tam iyi bir destek vererek web siteleri üst sıralara çıkarır.

Google, Yandex ve bing hangi arama motorları için gerekli iç ve dış disiplini, Seobil sitede sağlar ve yükselişe hazırlar. Google kalite yönergeleri kullanılarak sitede  düşük kalite içerik olmayacak şekilde beyaz şapka tekniklerinin yer aldığı çalışmalar yapılır.

SEO Raporumu Mobil Uygulama Hesabımdan alabilir miyim?2020-08-11T22:06:18+00:00

Düzenli olarak siteniz için raporu bizden hizmet alan firmalar mobil uygulamamız üzerinden kendi hesapları ile giriş yapıp İOS uygulamamızın özelliklerinden faydalanabilir ve raporlarını kendi logolarını kullanarak çekebilmektedir.

Seobil, Sıra Takibini Nasıl Yapıyor?2020-08-03T21:13:43+00:00

Seobil’den Hizmet alan firmalarımız, Ahrefs, SemRush ve Wincher SEO Araçlarını kullanarak sitelerinin sıraları güncel şekilde bulunup düzenli takiplerini yapmaktayız ayrıca sizinle raporları web’den paylaşılmaktadır. Ayrıca müşterilerimiz Seobil ios uygulaması ile mobil cihazlarından tanımlanan özel hesaplardan diledikleri zaman kontrol sağlayabilmektedir.

Seobil iOS Uygulamasına Nasıl Sahip Olurum?2020-08-03T21:11:24+00:00

Seobil iOS uygulaması şu an için sadece hizmet alan web siteleri kullanabilmekte, Avrupa ve Amerika’da iş ortaklarımız tarafından kullanılmaktadır. Bu uygulamamız sayesinde sıralarını kolayca takip edebilmekte, Site sayfalarını düzenli denetleyebilmekte ve rakip siteler ile karşılaştıra bilmektedir. Ayrıca whatsapp ve mail adreslerine çıktı alabilmektedir.

Doğal, Yüksek bir Sıralama için Ne yapmalıyım?2020-08-06T19:10:15+00:00

Arama motoru sonuçlarında en kalıcı sıralama değerleri elde etmek için iyi doğal bir çalışma gereklidir. Bunu sağlamak için doğru teknikler ile çalışmalı ya da başarılı bir danışmanlık hizmeti almanız gereklidir. Seobil, danışmanlık hizmeti birçok yeni girişim web siteleri için yeterli olmaktadır. Daha kapsamlı büyük web siteleri ise profesyonel bir destek hizmetine ihtiyaç duymakta ve yüksek sıralama almak için detaylı hizmet gerekmektedir.

İşletmem için En doğru Dijital Pazarlama Hizmeti Nedir?2020-08-03T21:07:28+00:00

Hizmet talebinde bulunan her firma için faaliyet gösterdiği sektöre göre doğru dijital pazarlama aracını belirliyoruz. En uygun yöntemler ile tekliflerimizi sunuyoruz. Ödeyeceğiniz paranın getirisinin yüksek olmasını sağlayacak olan stratejileri belirlemekteyiz. En doğru yöntemler ile kaynakları etkin kullanmaktayız.

SEO ajansınız hangi sektörlere hizmet vermektedir?2020-08-11T21:13:15+00:00

Birçok sektörde hizmet vermekteyiz, en başta; giyim, iş güvenliği, turizm, çiçekçilik, yayıncılık, ofis malzemeleri, nakliyat, emlak, otomotiv, kozmetik, eğitim, süt ürünleri ve inşaat sektörü dijital pazarlama hizmetleri verdiğimiz sektörler arasındadır. Maalesef henüz çalışmadığımız sektörler arasında sağlık sektörü gelmektedir.

Seobil SEO Ajansı ile çalışmak için neden nedir?2020-06-21T23:16:29+00:00

İşimizi iyi biliyoruz. Çünkü oyunu kurallarına göre oynuyoruz. Otomatik sistemleri kurumsal müşterilerimizde kullanmıyoruz. Manuel güvenli yöntemler ile çalışıyoruz. Hataları ve eksikleri tespit etmede çok iyiyiz. Satışları yukarı çıkaracak ince zekâ gerektirecek bilgiler biliyoruz.

Seobil Ajansı, Yurt Dışında SEO hizmeti veriyor mu?2020-06-21T23:14:32+00:00

Yurt dışında her ülkeye hizmet sağlayamıyoruz. Fakat bizden hizmet almakta olan birkaç ülke Almanya, İsveç, Azerbaycan ve İran’a hizmet vermekteyiz. Özellikle İran’dan Fransa için SEO desteği çok fazla gelmekte çok yakında Fransa için de “seobil internet marketing” olarak hizmet sağlayacağız.

Türkiye’de SEO Ajansınız Hangi İllere Hizmet veriyor?2020-07-27T06:15:48+00:00

Dijital pazarlama hizmetleri veren bir Ajans olarak ülkemizde birçok ilde SEO ve dijital pazarlama hizmetleri sağlamaktayız. En çok hizmet verdiğimiz illerimiz: İstanbul, Kocaeli, Bursa, Ankara, Eskişehir, İzmir, Antalya, Balıkesir, Adana Kıbrıs ve Elâzığ başta gelmektedir. Her geçen gün büyüyen Network yapımızla daha birçok ilimize ulaşmaya çalışacağız.

En İyi SEO Ajansını mı Arıyorsunuz?

Arama sonuçlarında çalışabileceğiniz iyi bir SEO Ajansı aramaya başlamadan önce tüm işletmelerin, web sitesi sahiplerinin veya e-ticaret ile uğraşan kimselerin kendilerine mutlaka sorması gereken soruları aşağıda sıraladık.

Eğer bu soruları kendinize sormaya başladıysanız, iyi SEO ajansı ile çalışma zamanı işletmeniz için gelmiş demektir.

 • Sitem düşük trafik alıyor, nasıl bir çözüm yolu izlemeliyim? 
 • Daha önce bir SEO hizmeti aldınız ve hedeflerinize ulaşamadınız mı?
 • Daha fazla kullanıcıya ulaşmak istiyorsunuz fakat ne yapacağınızı bilmiyor musunuz?
 • İnternet pazarlamacılığı gerçekten gerekli midir?
 • Web sitesiniz arama sonuçlarında bir türlü çıkmıyor peki rakip siteler nasıl sıra alıyor?
 • Neden web sayfalarım arama sonuçlarında alakalı indeksleme almıyor ve yüksek sıralarda görünmüyor?
 • Bir SEO maliyeti çok mu fazla, korkmalı mıyım?
 • SEO Ajansı siteme ne yapar, iyi bir ajansla çalışmak sorunlara çözüm üretir mi?
 • Kendi SEO mu kendim yapabilir miyim?
 • Dijital pazarlama ajansı kazancımızı Nasıl yükseltir?
 • SEM mi SEO ya mı yönelmeliyim yoksa ikisi birden eşzamanlı mı ilerlemelidir?

SEOBİL SEO AJANSI İLE İLETİŞİM KUR

SEO Ajansımız ile irtibat Kurabilir, Aklınıza takılan soruları sorabilir ve Hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

İRTİBAT