Kurumsal SEO Hizmeti

Kurumunuzun Web sitesini size uygun SEO Hizmeti ile üst sıralara taşıyalım. Arama Motoru Optimizasyonu; Firmanıza yapacağınız diğer dijital reklam harcamalarına karşı uzun vadede en kalıcı ve kazancı en yüksek yatırımdır. Aynı zamanda tesir değeri yüksek bir etkiyle firmanıza olan Marka değerine katkı sağlayacaktır. Rakiplerinizi takip etmenizi olanak tanır. Rekabet etme gücü verir, Rakiplerin önüne geçmenizi sağlar. Arama motoru sonuçlarında bulunma gücünüzün size sağladığı organik ziyaretçilerle amaca yönelik bilinirlik ve yüksek kar getirisi elde etmenize yardımcı olan reklam modelidir.

Profesyonel SEO Hizmeti

Profesyonel SEO Paketi yüksek rekabetli anahtar kelimeler ile rakipleriniz ile mücadele yarışına sizi katar. Uzman analizler ile geri dönüşüm oranınız yükseltilir. Kullanıcı deneyimi üzerine sitenizin organik trafiği büyük oranda yükseltilir. Dijital pazarlama için yapacağınız yatırım size yüksek kar olarak dönmesi sağlanır. Profesyonel SEO ile ilk sıralar hedef tutulur. Marka değeri yükseltilerek kısa ve uzun vade de strateji geliştirilir.

SEO Danışmanlığı

Web sitesi hedeflenen anahtar kelime ve kelime grupları için üst sıralara taşımak,  gerekli teknik ve düzenleyici çalışmaların ilerletme hizmetine SEO Danışmanlığı adı verilir. SEO Danışmanlığı rakiplerin takibi ve analizi, rekabetten geri düşmemek için sürekli izlenir. Web sitelerinin teknik SEO açısından eksikleri net bir şekilde çıkartılır. İyileştirme ve düzenlemeler planlanarak optimizasyon çalışmaları gerçekleştirilir.

SEO Danışmanlığı, firmalar bünyesinde ilgili personeller ile sekronize çalışılarak yapılabilir. Eğer firma bünyesinde ihtiyaç duyulan proje sorumlusu yoksa gerekli SEO çalışmaları için eğitim verilmektedir. Firma bünyesinde ihtiyaç duyulan nitelikteki personel opsiyonel olarak göreve atanır. Firmalar ile Seobil arasında gerçekleşecek antlaşmalar aylık düzenli SEO Danışmanlığı ve Hedef Odaklı SEO Danışmanlığı şeklinde sunulmaktadır. Unutulmaması gereken en önemli nokta SEO hedefe ulaşınca biten bir hizmet değildir. Rekabetin ve arama motoru güncellemelerinin olduğu sürece arama motoru optimizasyonu web sitelerinin doğrudan ihtiyacı konumundadır.

Aylık SEO Danışmanlığı

SEO Çalışma hizmetinin gerçekleşeceği sektör ve sitenizin mevcut durumu kapsamlı incelenir. Çalışma planı çıkarılır her ay sonu düzenli raporlamalar çıkartılır. Ay içerisinde kat edilen yol değerlendirilir. Bir sonraki ay için çalışma planı ile ilerleme için gerekli strateji geliştirilir.

Hedef Odaklı SEO Danışmanlığı

Bu çalışma yöntemi Anahtar kelime  hedefleri üzerinden gerçekleştirilen çalışmaları kapsamaktadır. Bu danışmanlık hizmetinde web sitenin mevcut trafik durumu, sıralaması ve rekabet düzeyi üzerinden en az 1 senelik çalışma planı çıkartılır.

Hedef odaklı SEO Danışmanlığında yüksek ana anahtar kelime ile çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Hedef odaklı çalışma hizmeti kapsamlı SEO çalışması ve hedef garantisi verdiğinden daha fazla tercih edilmektedir. yüksel hedefler hem SEO ajansı hemde firma arasında yüksek sorumluluklar gerektirmektedir. Başarlı SEO hizmeti için sektörel rekabet üzerindeki değişime uyum sağlayabilmek için kararlılık önemlidir.

SEO HİZMETLERİMİZBAŞLANGIÇKURUMSALPROFESYONEL
Anahtar Kelime Araştırması
Rekabetçi Anahtar KelimelerORTAYÜKSEKZOR
Yerel / Bölgesel SEO
Rakip Analizi
Sektör Analizi
Site İçi SEO Analizi
Site Dışı SEO Analizi
Başlık Etiketi ve Meta Etiketi
İç Link Oluşturma
Dış Link Oluşturma
İçerik Uyarlama
Sıralama Takibi
Robots.txt / Site Haritası
Analytics Yapılandırması
Proje Yöneticisi
Aylık Strateji Planlama
Strateji Geliştirme
Marka Değeri Koruma
Blog SEO
İçerik DesteğiOPSİYONELOPSİYONEL
EğitimOPSİYONEL
Teknik SEOOPSİYONELOPSİYONEL
Hız / Görüntü Optimizasyonu
Temel Optimizasyon
Kod OptimizasyonuXOPSİYONELOPSİYONEL
Dönüşüm OptimizasyonuXOPSİYONELOPSİYONEL
AB / Varyasyon TestiXOPSİYONELOPSİYONEL
Isı HaritasıXOPSİYONELOPSİYONEL
Aylık İnceleme ÇağrısıX
Aylık Özel RaporX
Kullanılabilirlik RaporlarıX
Sözleşme1 Yıl1 YılOPSİYONEL


  Talep Ediyorum

  SEO HizmetiAds ReklamSite Analiziİçerik HizmetiSitemi İnceleDiğer

  Daha önce SEO Hizmeti aldınız mı?

  bir seneden azbir seneden fazlaHayır almadımHala alıyorum

  Ücretli reklam (Ads) hiç verdiniz mi?

  Kısa süreEpey birDeneme amaçlıVermedimİlk defa duyuyorum

  Çok merak ediyoruz, bizi nereden buldunuz?

  Ücretli reklamorganik sonuçlarreferans

  Web sitenizle ilgilenen birileri var mı?

  kendim ilgileniyorumilgilenen birisi varşu an kimse ilgilenmiyor