Seo Fiyatları

Seo Fiyatları2021-04-02T18:05:26+00:00
SEO Paketi Detaylar BAŞLANGIÇ KURUMSAL PROFESYONEL
Anahtar Kelime Araştırması
Rekabetçi Anahtar Kelimeler ORTA YÜKSEK ZOR
Yerel / Bölgesel SEO
Rakip Analizi
Sektör Analizi
Site İçi SEO Analizi
Site Dışı SEO Analizi
Başlık Etiketi ve Meta Etiketi
İç Link Oluşturma
Dış Link Oluşturma
İçerik Uyarlama
Sıralama Takibi
Robots.txt / Site Haritası
Analytics Yapılandırması
Proje Yöneticisi
Aylık Strateji Planlama
Strateji Geliştirme
Marka Değeri Koruma
Blog SEO
İçerik Desteği OPSİYONEL OPSİYONEL
Eğitim OPSİYONEL
Teknik SEO OPSİYONEL OPSİYONEL
Hız / Görüntü Optimizasyonu
Temel Optimizasyon
Kod Optimizasyonu X OPSİYONEL OPSİYONEL
Dönüşüm Optimizasyonu X OPSİYONEL OPSİYONEL
AB / Varyasyon Testi X OPSİYONEL OPSİYONEL
Isı Haritası X OPSİYONEL OPSİYONEL
Aylık İnceleme Çağrısı X
Aylık Özel Rapor X
Kullanılabilirlik Raporları X
Sözleşme 6 Ay 6  Ay 1 Yıl

  SEO PAKET FİYATI TALEP ET


  SEO Paketi Fiyat Talep Ediyorum

  BaşlangıçKurumsalProfesyonel

  SEO Fiyatları Nedir ve Ücretler Nasıl Hesaplanır?

  Web sitelerine, arama motoru kurallarına uygun olmasına yönelik gerekli optimizasyon çalışmaları yapılmaktadır. Böylece bu çalışmalardan ötürü firmalara belirli iş yüküne karşı bir ücret bedeli ortaya çıkar. Bu ücreti yüklenen firma olan müşterinin ödediği ücrete SEO fiyatı denir. Müşterinin bedel karşılığında bir SEO hizmet paketi satın alır. SEO paketleri, hizmet talep eden firmanın nişi satın alacağı paketin türünde belirleyicidir. Fiyat hesaplamalarında işletmelerin birbirleriyle olan rekabet düzeyi diğer bir ücreti belirleyen faktördür. Rekabet seviyesiyle birlikte sayfa sayısı ücretleri belirlemede kullanılan bir diğer etkendir. Türkiye’de SEO hizmetine ödenen ücretler aylık ve hedef odaklı SEO paketleri türünde ikiye ayrılmaktadır. Bu paket çeşitlerinden hangisinde hizmeti sağlayacağı yada teklif vereceği hizmeti veren firma tarafından belirlenmektedir. Ücretin nakit yada taksitle ödemesinin alınması firmanın inisiyatifindedir. Ancak müşteriyle ajans arasındaki anlaşma dikkate alınarak taksit veya peşin tahsil edilmektedir.

  Aylık SEO Paketi

  Aylık ödeme alınan hizmet en az 6 ay süre boyunca devam eder. Aylık SEO paketinde Çalışma hizmeti öngörülen tarihte proje bitişi sonuçlanır. Böylece bu pakette tüm optimizasyon çalışmaları minimum 6 ay içerisinde biter. Yükseliş garantili bu çalışmada birinci sıra yada zirve garantisi yoktur. Aylık çalışma planı hazırlanarak her ay sonu düzenli raporlar müşteriye teslim edilmektedir. Sitenin aylık ilerleme yani sıralamasına ek olarak analiz raporlarıyla birlikte müşteriyle paylaşılmaktadır. Bir sonraki ay için çalışma planı ayrıca sitenin arama sonuçlarında ilerlemesi için gerekli strateji geliştirilmektir.

  Hedef Odaklı SEO Paketi

  Hedef odaklı satın alınan bu paket özellikle en az 6 aylık ücret üzerinden anlaşma sağlanmaktadır. Ücretin ödemesi anlaşılan fiyat üzerinden bilhassa peşin olarak müşteriden tahsil edilmektedir. Hedef odaklı SEO paketinin kısacası aylık SEO paketinden farkı şöyledir. Hedef odaklı SEO paketinde öyleyse 6 ay sonunda hedeflenen sıralara bakılmaktadır. Eğer hedefler elde edilmezse, hedefler tutturulana kadar kesinlikle ücretsiz çalışmalar devam eder. Bu çalışma yöntemi özetle anahtar kelime hedefleri üzerinden gerçekleştirilen çalışmaları kapsamaktadır. Bundan dolayı pakette web sitesinin trafik durumu, sıralaması ve rekabet düzeyi, başlangıç kabul edilmektedir. Bundan sonra en az 6 aylık bir hedef odaklı iş planı ortaya konur. Ancak karşılıklı iş anlaşmasında müşteri sorumluluklarını yerine getirmediği takdirde Seobil hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Müşteri sorumluluklarını yerine getirildiği ama hedeflerin tutmadığı durumlarda ne yapılmaktadır? Proje bitiş tarihinden sonra anlaşmada belirlenen hedefler tutana kadar müşteri ücretsiz hizmet almaya devam eder.

  Hedef odaklı SEO Danışmanlığında yüksek ana anahtar kelime ile çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Hedef odaklı çalışma hizmeti kapsamlı SEO çalışması ve hedef garantisi verdiğinden daha fazla tercih edilmektedir. Yüksek hedefler hem SEO ajansı hem de firma arasında yüksek sorumluluklar gerektirmektedir. Başarlı SEO hizmeti için sektörel rekabet üzerindeki değişime uyum sağlamada kararlılık önemlidir.

  Kurumsal SEO Paketi Fiyatı

  Kurumunuzun Web sitesini size uygun SEO Hizmeti ile üst sıralara taşıyalım. Arama Motoru Optimizasyonu; Firmanıza yapacağınız diğer dijital reklam harcamalarına karşı uzun vadede en kalıcı ve kazancı en yüksek yatırımdır. Aynı zamanda tesir değeri yüksek bir etkiyle firmanıza olan Marka değerine katkı sağlayacaktır. Rakiplerinizi takip etmenizi olanak tanır. Rekabet etme gücü verir, Rakiplerin önüne geçmenizi sağlar. Arama motoru sonuçlarında bulunma gücünüzün size sağladığı organik ziyaretçilerle amaca yönelik bilinirlik ve yüksek kar getirisi elde etmenize yardımcı olan reklam modelidir.

  Profesyonel SEO Paketi Fiyatı

  Profesyonel SEO Paketi yüksek rekabetli anahtar kelimeler ile rakipleriniz ile mücadele yarışına sizi katar. Uzman analizler ile geri dönüşüm oranınız yükseltilir. Kullanıcı deneyimi üzerine sitenizin organik trafiği büyük oranda yükseltilir. Dijital pazarlama için yapacağınız yatırım size yüksek kar olarak dönmesi sağlanır. Profesyonel SEO ile ilk sıralar hedef tutulur. Marka değeri yükseltilerek kısa ve uzun vade de strateji geliştirilir.

  Başlangıç SEO Paketi Fiyatı

  Web sitesi hedeflenen anahtar kelime ve kelime grupları için üst sıralara taşımak,  gerekli teknik ve düzenleyici çalışmaların ilerletme hizmetine SEO Danışmanlığı adı verilir. SEO Danışmanlığı rakiplerin takibi ve analizi, rekabetten geri düşmemek için sürekli izlenir. Web sitelerinin teknik SEO açısından eksikleri net bir şekilde çıkartılır. İyileştirme ve düzenlemeler planlanarak optimizasyon çalışmaları gerçekleştirilir.

  SEO Danışmanlığı, firmalar bünyesinde ilgili personeller ile sekronize çalışılarak yapılabilir. Eğer firma bünyesinde ihtiyaç duyulan proje sorumlusu yoksa gerekli SEO çalışmaları için eğitim verilmektedir. Firma bünyesinde ihtiyaç duyulan nitelikteki personel opsiyonel olarak göreve atanır. Firmalar ile Seobil arasında gerçekleşecek antlaşmalar aylık düzenli SEO Danışmanlığı ve Hedef Odaklı SEO Danışmanlığı şeklinde sunulmaktadır. Unutulmaması gereken en önemli nokta SEO hedefe ulaşınca biten bir hizmet değildir. Rekabetin ve arama motoru güncellemelerinin olduğu sürece arama motoru optimizasyonu web sitelerinin doğrudan ihtiyacı konumundadır.

  SEO Fiyatları Nasıl Hesaplanır?2020-07-27T06:50:09+00:00

  SEO Hizmeti fiyat hesaplaması, Anahtar kelimelerin zorluğu, hedeflenen anahtar kelime sayısı, Web sitesinin durumu, faaliyet gösterilen sektörün rekabet düzeyine, hedeflenen organik trafik miktarına ulaşmak için gereken iş gücü gibi etkenler göz önünde bulundurulmaktadır. Kobi ve büyük işletmelerin güçlerine göre fiyat verilmez. SEO ücreti, Hedef ile web sitesi arasındaki maliyet hesaplaması yapılarak değerlendirilir. Ücretsiz Seobil fiyat teklifi hedefe ulaşmak için belirlenecek yol haritasının temelidir.

  SEO ücretleri neye göre değişir?2021-04-02T18:03:20+00:00

  SEO Hizmeti fiyat hesaplaması, Anahtar kelimelerin zorluğu, hedeflenen anahtar kelime sayısı, Web sitesinin durumu, faaliyet gösterilen sektörün rekabet düzeyine, hedeflenen organik trafik miktarına ulaşmak için gereken iş gücü gibi etkenler göz önünde bulundurulmaktadır. Kobi ve büyük işletmelerin güçlerine göre fiyat verilmez. SEO ücreti, Hedef ile web sitesi arasındaki maliyet hesaplaması yapılarak değerlendirilir. Siteniz için ücretsiz Seobil fiyat teklifi isteyerek az çok beklentilerin maliyetlerini kestirebilirsiniz.