Anasayfa > E-Ticaret SEO

E-Ticaret SEO

E-Ticaret SEO hizmetiyle rakiplerinizin her zaman üstünde yer alın... 

E-Ticaret SEO ile Rakiplerinizi Geride Bırakın

E-ticaret üzerine yapılan çalışmalar sonuç odaklı gerçekleştirilir. Bu sayede daha fazla satış ve gelir elde etmenize yardımcı oluyoruz.

İnternet’ten ürün satışı gerçekleştirmek daha karlı bir duruma getiriyoruz.

Online yapılan satış hizmetlerinde e-ticaret markası olmanızı için gerekli çalışmalar yapılır. Uzun süre e-ticaret markası olarak hizmet veren sitelerde ileri strateji geliştiriyoruz. Satışların arttırılması e-ticaret sitesinin varlığını korumasını internet dünyası için bir kazanç olarak görüyoruz.

E-ticaret hizmetlerine yeni başlayan firmalar için kurulum aşamasından itibaren başarı odaklı E-ticaret SEO’su hizmeti vermekteyiz. Google iş ortağı SEO ajansı olarak kullandığınız alt yapı üzerinden başarılı hizmet modelinde sizi yönlendirebiliyoruz. Opencart, wordpress ve Magento gibi içerik yönetim sistemleri üzerinden yapılan E-ticaret hizmetlerinde ileri seviyede başarı elde ediyoruz.

Her gün binlerce satış gerçekleştiren e-ticaret siteleri arasından web sitenize müşteri çekmek zor olabilir. Bu noktada kullanıcı deneyimlerinden yararlanarak web siteniz ile ilgili yapılacak iyileştirmeleri belirleyip yönlendiriyoruz. E-ticaret SEO tamamıyla organik ziyaretçi sayınızı arttırmak ve geri dönüşüm oranlarını arttırmak doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

E-ticaret SEO hizmetimizde size şunları sunuyoruz.

Arama sonuçlarında daha iyi ürün sıralamaları,

Ürünleriniz için gelişmiş arama listeleri,

Web sitenize daha fazla trafik,

İnternet sitenizden daha fazla satış

E-ticaret SEO hizmeti ile web sitenizi olduğundan çok daha iyi bir konuma yükseltiyoruz.

Teknik Denetim

Web sitenizi teknik noktada kapsamlı inceleyeceğiz. Web sitenizin indexlenmesinin ne durumda olduğu tespit edilir. Yinelenen içeriklere benzer teknik sorunlar ajansımız tarafından giderilir. Sitenizin optimizasyonu gerçekleştirilir. Arama motorlarında indexlenmesini sağlıyoruz.

Tasarım Yorumu

Nasıl gerçek bir mağaza, iş yeri, dükkanın dekorasyonuna dikkat edilir.Sanal mağazanızın da tasarımlarla zenginleştirilip dekoresi ve dizaynı gerçekleştirilmelidir. Bu noktada sizi kullanıcı deneyimleri doğrultusunda yönlendiriyoruz. Bu sayede ziyaretçilerinizin sitenizde daha fazla gezinmesi sağlanır. E-ticaret denilince Güven çok önemlidir. Ağ geçitleri ve güvenlik sertifikaları sitenizde tam olmalıdır. Bu sayede potansiyel müşteriler alışveriş işlemlerini gerçekleştirirler.

ÜRÜN OPTİMİZASYONU

Arama sonuçları sıralamasında daha iyi bir pozisyon için verileriniz incelenir. Dönüşüm oranlarını arttırmak için kullanılan anahtar kelimelerin hedeflemesi kontrol edilir. Satış yapılan ürünlerin sayfaları incelenir. Ürünlerin arama motorları tarafından anlaşılması ve temsil edilme şeklini geliştirmek için kapsamlı çalışmalar SEO araçları yardımıyla yapılır.

KATEGORİ SAYFASI OPTİMİZASYONU

Kategori sayfaları, ürünlerin bulunabilirliğini kolay bir hale getirecek şekilde gruplaması sağlanır. Web sitenizdeki kullanıcı deneyimi iyileştirilir. Gerçek bir mağazadaki koridorları düşünürsek, Sanal mağazanızda müşterilerin satın almak için ürünlere doğru yoldan yönlendirmesi sağlanması gerekmektedir.

DÖNÜŞÜM ORANI OPTİMİZASYONU

E-ticaret SEO hizmeti öncelikli mevcut trafiğiniz korunurken web sitenize yeni trafik çekemeye odaklanır. İnternet’ten satışta daha fazla satış fırsatı yakalamak için gerekli çalışmalar yapılır. Ürün sayfalarınızla ilgili çıkış sayfaları incelenip hız testleri uygulanır. İyileştirme çalışmaları hazırlanır.

E-ticaret SEO hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.