Anasayfa > Yerel SEO

Yerel SEO

Yerel SEO, Bölgenizde veya İstediğiniz Bölgede Sizi Liderliğe Yükseltir.

Yerel SEO Hizmetleri

Bölgenizde bulunulabiliyor musunuz?

Yerel görünürlüğü arttırmak için Organik Stratejiler geliştirmekteyiz.

Yerel SEO hizmetleri öncesinde hedef kitleniz arasında yerel bir kitle var mıdır?

Yerel arama sonuçlarında işletmenizin görünürlüğünü bulunabilirlik açısından çok önemlidir.Bu hizmetimiz yerel SEO hizmeti olarak işletmenizin belirli bir bölge için sesinizi duyurma hizmetidir.Yerel SEO, işletmenizin yerel terimleri içeren arama terimlerinde sıralamasının görünürlüğü ile ilgilidir.Artık arama sonuçlarında bulunduğunuz yerle alakalı sonuçları görmek istediğinizde konumunuzu yazmak zorunda değilsiniz. Yerel bir ziyaretçi kitlesine ulaşmak için konum belirtmek zorunda değilsiniz. Konum üzerinden arama sorgusu yapıldığında yüksek sırlamaya giren işletmelere kullanıcılar tam anlamıyla güvenemeyebilir. Google tarafından tanınan bir işletme olması gerekmektedir.

WEB SİTESİ OPTİMİZASYONU

 

Web siteniz işletmenizin yerel profilini temsil etmelidir. Adresinizi ve hizmet verdiğiniz yerel servis alanları kapsamlı bir şekilde içermelidir. Referanslarınızı belirtmeniz size katkısı daha fazla olacaktır.

GOOGLE MY BUSİNESS

 

Google Plus, Google Haritalar bu araçlar ile Google daha fazla yönetim sistemini size sunarak yerel varlığınızı tanımlar. Yerel bölgesel hizmetlerde sizin kimliğinizi ve profilinizi geliştirmiş olursunuz.

YEREL ALINTILAR

 

Google, işletme adınızı ve adresinizi tutarlılığını test etmek için bölgesel firma tanıtan dizin içerikli web sitelerinden teyit eder. Buralarda varlığınızı tespit etmesi ile sizin konumunuza güvenerek sizi üst sıralamalarda gösterir.

YEREL LİNK OLUŞTURMA

 

Bölgenizde Yaşayanların İşletmeniz Hakkında Yorumları Çok Önemlidir. Yorumların Organik Olması Gerçek Kişilerden Gelmiş Olması Çok Önemlidir. Sizi Öne Çıkarır. Bu sayede birçok fırsatı yakalamanıza olanak sağlar.

Yerel Dijital Halkla ilişkiler

 

Yerel Medya’da İşletmeniz İçin Çıkan Haberler Çok Önemlidir. Yerel SEO Stratejisinin Önemli Bir Köşe Taşıdır. İşletmenizin bölge ile alakalı mazisi tanıtılması gereklidir. Bu çalışmalar sizi ön sırlara yükseltecektir.

Yerel SEO’nun Yararları

Yerel SEO, bölgenizde belirli bir mevkide hizmet veren bir işletmeye uygulanabilir.

Hizmete dayalı fiziksel bir kuruluş olmalıdır.Yerel işletmelerin markalarını yerel olarak büyütmelerine olanak verir.Hedef alanlarından daha fazla müşteri çekmesine yardımcı olur.

Yerel SEO hizmetiyle ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçiniz

Müşteri portföyümüz belirli bir coğrafi bölgede çalışan bir şirket veya esnaf olmalıdır. Mağaza, restoran gibi belirli bir konumdaysanız yerel SEO ile size erişim tahmin edilemez derecede kolay olmaktadır.