Yerel SEO, Bölgenizde veya İstediğiniz Bölgede Sizi Liderliğe Yükseltir.

Yerel SEO, lokal olarak bulunduğunuz bölgede küçük ve orta ölçekli işletmelerin bölgesel olarak arama motorlarında bulunabilmesi için gerekli çalışmalar bütünüdür. Lokal olarak bulunabilir olmanız sizi bölgenizde hizmetlerinizi daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayarak bir çok fırsatı değerlendirmenizi sağlamaktadır. Başarıyla gerçekleştirilen çalışmalar firmanızın arama motorlarından kullanıcılar tarafından doğru nokta ve zamanda hedef kitleniz ile firmanızın buluşmasına olanak tanımaktadır.

Yerel SEO Hizmetleri

Bölgenizde bulunulabiliyor musunuz?

Yerel görünürlüğü arttırmak için Organik Stratejiler geliştirmekteyiz.

Yerel SEO hizmetleri öncesinde hedef kitleniz arasında yerel bir kitle var mıdır?

Yerel arama sonuçlarında işletmenizin görünürlüğünü bulunabilirlik açısından çok önemlidir.Bu hizmetimiz yerel SEO hizmeti olarak işletmenizin belirli bir bölge için sesinizi duyurma hizmetidir.Yerel SEO, işletmenizin yerel terimleri içeren arama terimlerinde sıralamasının görünürlüğü ile ilgilidir.Artık arama sonuçlarında bulunduğunuz yerle alakalı sonuçları görmek istediğinizde konumunuzu yazmak zorunda değilsiniz. Yerel bir ziyaretçi kitlesine ulaşmak için konum belirtmek zorunda değilsiniz. Konum üzerinden arama sorgusu yapıldığında yüksek sırlamaya giren işletmelere kullanıcılar tam anlamıyla güvenemeyebilir. Google tarafından tanınan bir işletme olması gerekmektedir.

Yerel SEO’nun Yararları

Yerel SEO, bölgenizde belirli bir mevkide hizmet veren bir işletmeye uygulanabilir.

Hizmete dayalı fiziksel bir kuruluş olmalıdır.Yerel işletmelerin markalarını yerel olarak büyütmelerine olanak verir.Hedef alanlarından daha fazla müşteri çekmesine yardımcı olur.

Yerel SEO hizmetiyle ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçiniz

Müşteri portföyümüz belirli bir coğrafi bölgede çalışan bir şirket veya esnaf olmalıdır. Mağaza, restoran gibi belirli bir konumdaysanız yerel SEO ile size erişim tahmin edilemez derecede kolay olmaktadır.