Anasayfa > SEO Analiz

SEO Analiz

"Analiz verileriniz üzerinde sadece doğru yaklaşımlar sizi başarıya ulaştırır."

SEO analiz, Sektörünüzde başarı göstermeniz için veriler deneyimli uzmanlar tarafından incelenerek kalıcı SEO analizi çözümleri üretiyoruz.
Firmaları temsil eden markaları başarıya ulaşmasının arkasında büyük bir çalışma vardır. Elde edilen verilere dayalı analizler üzerinde ayrıntılı strateji geliştirmeleri sayesinde birçok marka bugünkü tahtlarına kurulmuştur.
SEO analizi kapsamlı yapıldığı zaman verim almamızı sağlar. Oluşturulan bir kampanyanın etkisini daha iyi anlamak için kullanıcı hareketleri detaylı incelenir. Stratejik kararların SEO analizi üzerindeki etkisi tespit edilir. SEO analizi gerçekleştiren uzmanlarımız tarafından çözüm olarak firmaya sunulur. Günümüzde dijital pazarlama alanında başarı sağlamak için SEO analizi olmazsa olmazdır.

SEO Analiz

Seobil, verileriniz üzerinde strateji geliştirmede profesyonel çözümler üretiriz. Mevcut analitik platformları inceler.

Platformlara entegrasyonu ve veri performansı kontrolü sağlarız.

E-ticaret ile uğraşan firmalara veri manipülasyonunu engellemek için analitik çözümler sunarız.
Genel itibari ile Google Analytics ile çalışmalar yürütüyoruz.

Farklı analiz araçları kullanan firmalar içinde deneyimlerimiz mevcuttur. Oracle, IBM vb…

SEO Analiz Danışmanlık Hizmetleri

Seobil, web analizini gerçekleştirirken, alanında birçok uzman verileri analiz eder. Sayısal mantık, reklam ve satış uzmanlarının görüşleri ile harmanlanarak başarı odaklı çözümler üretilir. Karmaşık web siteleri ve yapı sorunlarıyla ilgili çözümler vermekteyiz.

GOOGLE ANALYTİCS

Google Analytics, dünyada en çok kullanılan analiz platformudur. En çok kullanılan arama motoru Google olduğundan verileri bizim için birinci sırada önem taşır. Özellikle ülkemizde Google diğer arama motorlarını neredeyse hiç kullanılmayacak seviyeye çekmiştir. Temel kurulumundan ileri düzey entegrasyona kadar SEO analizi Google Analytics danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Data Studio Raporlama

SEO analizi gerçekleştirildikten sonra ihtiyaç duyduğunuz tüm verileri, Data Studio üzerinden isteğiniz üzerine gösterge panosu oluşturularak sunulur.

GELİŞMİŞ E-TİCARET ve WEB İZLEME

Google analytics huni görselleştirmesi, açılış sayfaları incelemesi, dönüşüm oranı optimizasyonu ile ayrıntılı ürün takibi hareketler detaylı incelenir. Online ziyaretçi hareketleri online satış yapan siteler için en önemli etkidir.

SPA/ Javascript ve Google Analytics

Google Analytics gibi analiz çözümlerin uygulanması, javascript ve SPA gibi bazı teknolojileri tarafından engel olabilir. Bu durum hakkında uzmanlık danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

GOOGLE VERİ KATMANI DANIŞMANLIĞI

Google veri katmanı, web hareketlerini gerçek manada anlamamız için ayrıntılı bilgi veren Google meta yöneticisine fazladan meta veri göndermemizi olanak verir.

Google Etiket Yöneticisi

Google Etiket Yöneticisi (Google Tag Manager), dijital pazarlamacıların kodlama bilmeden analitik çözümlerde değişiklik yapabilmelerine izin verir. Analizlerinizin kontörlü sizin elinizde olsun.

Farklı Analiz Platformlarına E- Ticaret Sitesi Ekleme

Dönüşüm oranlardaki küçük değişiklikler bile gelirinize büyük artışlara neden olabilir. Daha ayrıntılı analiz için farklı analiz platformlarında e-ticaret sitenizi eklemektir.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO)

Dönüşüm oranlarını arttırmak mevcut trafiğiniz daha etkin kullanarak iyi fırsatları yakalamanızı sağlar. Uzman CRO hizmetlerimiz için bizden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Google Analytics Eğitimi

Uzman Google Analytics ekibimizden istek üzerine Google Analytics eğitimi verilir. Eğitim sayesinde verilerinizden en iyi şekilde yararlanmayı öğrenebilirsiniz.

Seo Analiz

SEO Analizine Yaklaşımımız

İşinizi İnternet’te sunmak ve pazarlama başarısı elde etmek çok önemlidir. Bunu sağlarken verilerinizi inceleyerek ilerleme adımını an ve an görmek çoğu kişinin umduğu çalışmadır. SEO analizindeki ilk başarılı adım; firmanızın firmamıza başarıya giden yolu size izletmemiz için fırsat vermekle başlar.
Entegrasyon, mevcut uygulamanızın doğru şekilde ayarlandığından ve izlenmesi gereken verilerin tam çalıştığından emin olmak için sizinle birlikte çalışıyoruz.
Analitik yaklaşım, faaliyet gösterdiğiniz iş kolunu anlayarak sizi karlılığa geçirecek yaklaşımlarla strateji geliştirilir.

puan ver

SEO Analiz Hizmetlerimizle İlgileniyorsanız Bizden Destek Talep Edin