Doğru, Kaliteli SEO Hizmeti için Bizimle yola çıkın

SEO Analiz

Web Sitenizi analiz araçlarıyla SEO uzmanı ve Analiz uzmanları tarafından analiz edilir. Sitenizin durumu değerlendirilir. Verilecek teklif hazırlanırken siteniz ile ilişkilendirilerek teklif fiyatları analiz sonrası değerlendirilir. En doğru SEO analiz sonuçları ile siteniz üzerinde yapılacak eksikler tayin edilir. Eksikler ve teknik altyapı ile beklentiler değerlendirilerek SEO Teklifi hazırlanır.

Yerel SEO

Yerel SEO, Sahip olduğunuz Firmanızın Dijital Pazarda yerini alması için önce bölgenizde başlıyoruz. Satış yapmak istediğiniz belirli bölgelerde lokal çalışmalar yapılır.

Harita Optimizasyonu için Google Maps ,Yandex haritalarda kaydı girilir. Bölgenizde üst sıralara çıkmanız için gerekli arka plan çalışmaları yürütülür. Bulunabilirliğini hatasız ve doğru şekilde yerel SEO üzerinde profesyonel bir çalışma gerçekleştirilir.

Adwords Danışmanlığı

Google Adwords Danışmanlığı hizmeti ile tamamen kontrolün sizin tarafınızda olacak şekilde Arama Motoru Reklamcılığı (SEA) ile doğru reklam optimizasyonu, daha fazla müşteri hedefi. Ayrıca doğru zamanda reklam ile bütçenizi koruruz.

Kurumsal SEO

Kurumsal firmalar için bir proje sorumlusu atanarak yapılan ileri seviye karşılıklı görüşmelerle yapılan çalışmaları barındırır. Kurumsal firmaların belirlenmiş bir tarihte gerçekleştirilecek kampanya ve reklam çalışmalarına aylar öncesinde SEO çalışmaları gerçekleştirilir.

E-Ticaret SEO

E-ticaret siteleri için satışları arttıracak doğru anahtar kelimeler tespit edilir. Kullanıcı deneyimi üzerine site üzerinde yapılması gerekli çalışmalara zemin hazırlanır. SEO önceliği sektörel olarak profesyonel

mobil seo ve google optimizasyon çalışmaları üzerine profesyonel çalışmadır.

İçerik Stratejisi

Sitenizi ziyaret eden  UX “Kullanıcı Deneyimi” hareketleri incelenerek doğru analizlerle kullanıcılar için özgün, kaliteli içerikler üretmenizi sağlayarak sitenizin değerini yükseltme stratejisidir.

Dönüşüm Optimizasyonu

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO), sitenize gelen ziyaretçilerinizin yaptıkları eylemleri tamamlamaları için gerekli pazarlama çalışmaları ile yapılan optimizasyon geliştirme stratejileridir.

 Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorlarının benimsediği kuralları yakından takip edip firmanızın web sitesindeki yapılması gereken değişiklikleri önceden tespit edip etkili ve profesyonel SEO çalışması ile

Başarı yakalanır.

SEO Eğitimi

SEO eğitimi ile firmanızın ilgili personelleri bilgilendirir bu sayede yeni girilen bilgi akışında doğru ve hata olasılıgı azaltılır bu sayede daha hızlı yol kat edilir.