SEO Teklifi ve Hizmet Talep Formu


  Talep Ediyorum

  SEO HizmetiAds ReklamSite Analiziİçerik HizmetiSitemi İnceleDiğer

  Daha önce SEO Hizmeti aldınız mı?

  bir seneden azbir seneden fazlaHayır almadımHala alıyorum

  Ücretli reklam (Ads) hiç verdiniz mi?

  Kısa süreEpey birDeneme amaçlıVermedimİlk defa duyuyorum

  Çok merak ediyoruz, bizi nereden buldunuz?

  Ücretli reklamorganik sonuçlarreferans

  Web sitenizle ilgilenen birileri var mı?

  kendim ilgileniyorumilgilenen birisi varşu an kimse ilgilenmiyor

  Dikkat

  Yoğunluk sebebiyle teklif talepleri, geri dönüş azami süresi 1o günü bulabilmektedir.

  SEO Hizmeti

  Arama motorlarının belirlediği kuralları yakından takip eden firmamız, web sitesinde yapılması gereken doğru değişiklikleri önceden tespit edip etkili ve profesyonel SEO çalışması ile arama sonuçlarında başarıyı yakalar. İşletmenize ait markanızı seo hizmeti talep ederek iyi bir seviyeye kolayca çıkarabiliriz.

  Yerel SEO

  Yerel SEO sayesinde firmanızın bölgesel konumda yerini alması için gerekli çalışmaları gerçekleştirir. En iyi Kazancı ve Satış düzeyini bulmak için istediğiniz veya doğru bölgelerde lokasyon odaklı çalışmalar yapar. Google, Yandex Haritalarda Optimizasyon yaparak rakipleri geride bırakmayı sağlar. Bulunabilir seviyeye çıkararak kazancınızı bölgesel SEO sayesinde en iyi seviyeye çıkarırız.

  E-Ticaret SEO

  E-ticaret siteleri için satışları arttıracak çalışmalar, ürün ve kategori sayfaları için yapılır. Kategori çalışmaları doğru konumlandırılır. Kullanıcı deneyimi üzerine site içinde yapılması gerekli tüm çalışmalar en iyi şekilde gerçekleştirilir. E- ticaret SEO ile hedef kitleye odaklanarak daha fazla satış ağı ve satış yolu bulunarak sonuç odaklı çalışmalar yapılır.

  SEO Analizi

  Web Siteniz analiz araçları yardımıyla analiz uzmanları tarafından kapsamlı analiz edilir. Sitenin genel durumu değerleme ve raporlaması yapılır. Bir SEO çalışmasına başlamandan önce detaylı bir SEO analizi gerçekleştirilir. Site içi ve Site dışı SEO değerlendirmesi ile gerekli strateji doğru yol kullanarak belirliyoruz. En doğru SEO analiz sonuçları ile siteniz üzerinde yapılacak ilk çalışmalar teknik ve temel sorunların düzeltilmesi olmaktadır. SEO hizmeti satın almadan sadece tek seferlik bir SEO analizi ve strateji talep edebilirsiniz.

  CRO

  Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO), sitenize gelen ziyaretçilerinizin yaptıkları eylemleri tamamlamaları için gerekli pazarlama çalışmaları ile yapılan optimizasyon geliştirme stratejileridir. İyi bir dönüşüm oranı optimizasyonu tespitleri ile kullanıcıların sitede daha fazla kalmaları, daha çok satın alma gerçekleştirmesi sağlanır. Hazırda bir SEO hizmeti alıyorsanız sadece CRO hizmetini tek başına talep edilebilir ve satın alabilirsiniz.

  İçerik Pazarlama

  Sitenizi ait içeriklerin yazı, ürün, hizmet ve video gibi tüm siteyi oluşturan elementlerin kullanıcılar için tüm ağlarda pazarlamasıdır. Ayrıca doğal yollar ile Siteye trafik toplamak için özgün, kaliteli, trend içerikler üretmeyi sağlıyoruz. Kullanıcı dostu içerikler hazırlayarak Sitenize daha fazla trafik kazanmanızı sağlıyoruz. İçeriklerin bütçeniz miktarınca birçok ağda pazarlamasını firmamızdan talep edebilirsiniz.

  Kurumsal SEO

  Kurumsal firmalar için bir proje sorumlusu atanarak yapılan ileri seviye karşılıklı görüşmelerle yapılan çalışmalar yer alır. Kurumsal firmaların belirlediği bir tarihte gerçekleştireceği kampanya ve reklam çalışmaları için aylar öncesinde kurumsal SEO çalışmaları yaparak doğal trafik kazanması öngörü ile yapılır.

  Google Adwords Danışmanlığı hizmeti ile tamamen kontrolün sizin tarafınızda olacak şekilde Arama Motoru Reklamcılığı (SEA) ile doğru reklam optimizasyonu, daha fazla müşteri hedefi. Ayrıca doğru zamanda reklam ile bütçenizi koruruz.

  SEO Eğitimi

  SEO eğitimi ile firmanızın ilgili personelleri bilgilendirir bu sayede yeni girilen bilgi akışında doğru ve hata olasılığı azaltılır. Sadece SEO eğitimi talep ederek firma çalışanlarını bir SEO ajansı ile koordineli çalışabilecek seviyeye getiriyoruz. Bu sayede web sonuçlarında daha hızlı yol alınmasını hedefliyoruz.